maxresdefault

Sony VAIO Joy Ride Fest 2014 – Kluszkowce

Минулого сезону у мене вийшло 2 рази побувати на серії щорічних любительских велозмагань Sony VAIO Joy Ride Fest, які проходять у Польщі. Після моїх звітів (які можна почитати тут і тут), люди цікавились цією подією і просили поділитись інформацією щодо наступних гонок, як тільки-но мені стане щось відомо. Наразі, на офіційному сайті змагань з”явився невеличкий анонс події з датами, що дозволяє почати планувати поїздки на новий сезон. Я не полінувалась і переклала для зацікавлених цей анонсик. Отож…

Sony VAIO Joy Ride Fest – Kluszkowce

6.06 – 8.06 2014

На початку червня схили гори Wdżar в Kluszkowce (Польща) об”єднають любителів усіх вело-напрямків, адже саме тут з 6 по 8 червня традиційно відбудеться вже третій велофестиваль Sony VAIO Joy Ride Fest. Як і минулого року, протягом трьох днів, у боротьбі за подіум зійдуться діти, підлітки та дорослі, чоловіки і жінки, професіонали та аматори – кожен у відповідній категорії і у своїй улюбленій дисципліні. Прості глядачі та прихильники велобрендів також не залишаться без уваги, адже для них діятиме ярмарок, де вони зможуть купити або протестувати ті чи інші велотовари.

Sony VAIO Joy Ride Fest – це також і музична подія. Протягом двох ночей на сцені фестивалю, яка розташована посередині схилу гори Wdżar, гратимуть відомі польські та не лише польські виконавці. Тут вже встигли відіграти Jamala, Grusbsona, OSTR’a & Hades’a, Gorillaz Sound System, Calix’a & Teebee.

У рамках фестивалю відбудуться змагання у наступних дисциплінах: марафон, трейл, памп-трек, стрибки на подушку, ендуро, дх, дуал слалом, слоупстайл та змагання для наймолодших.

Як дістатись (з Кракова)?

Автомобілем:

Їхати на Закопане 47 трасою. В місті Nowy Targ звернути з двохполосної вулиці Краковської (Krakowskiej) на алею Тисячоліття (Tysiąclecia), яка виходить на трасу номер 969. Саме ця дорога й веде до Клюшковце. У Клюшковце необхідно минути міст і заїхати у перший поворот на право. Цією дорогою ви доїдете до гірськолижної станції Czorsztyn Ski, де й відбуватимуться змагання.

Час в дорозі від Кракова – приблизно 90 хв.

Потягом

Прямого доїзду залізницею до Клюшковце на жаль немає, проте найпростіший вихід – доїхати електричкою до станції „Nowy Targ”, перейти до автовокзалу (близько 1 км), звідки щогодини відправляються автобуси до Клюшковце.

 

Час та витрати

Квиток на потяг з Кракова до Нового Таргу коштує 22 злотих на 1 особу, час в дорозі – 3 год. 35 хв.
Експрес з Кракова до Нового Таргу коштує 77 злотих, час в дорозі 2год. 51 хв

Де оселитись?

База нічлігів знаходиться тут

Також не варто забувати про booking.com

З власного досвіду – людей на фестиваль приїжджає дуже багато, тому шукати і бронювати житло варто заздалегідь. Щодо добирання до Польщі своїм ходом – найкраще сідати на автобус Львів – Краків, який відправляється о 10 вечора і прибуває о 5 ранку (тут усе залежить від проходження кордону), ну а вже о сьомій ранку з Кракова виїжджає електричка до Нового Таргу (залізничний та автобусний вокзали знаходяться у Кракові поряд).

За детальною інформацією можна слідкувати на офіційному сайті фестивалю http://www.extremeseries.pl/

P.S.

В Клюшковце на горі Wdżar знаходяться три траси: А-лайн, слоуп-стайл і дх. Недалеко є байк парк “Конінки”, куди також можна заїхати. Також недалеко знаходиться й Словаччина, тому, якщо Ви вирішили об”єднати відвідини цього фесту разом з покатушками – варіантів достатньо.

Ось відео з А-лайн

А ось з дх

P.P.S. Коротко від себе:

1) Якщо їдете на фест – обов”язково гляньте прогноз погоди. Це допоможе у виборі необхідного одягу та резини

2) З собою варто брати 200 – 300 доларів. З можливих витрат:

  • минулого року участь у фестивалі коштувала 100 злотих. В цю суму входила можливість участі абсолютно у всіх дисциплінах, а також безкоштовний підйомник.
  • якщо не помиляюсь, окремо абонемент  на 20 підйомів коштував 40 злотих.
  • проживання – як пощастить, наша кімнатка вийшла по 25 злотих з людини за добу + 10 злотих за сніданок (дуже смачний до речі)