logo

Ще один блог :)

Може хтось і каже що у мене не зовсім жіночні захоплення, та це ще не означає, що маленькі жіночі радощі мені чужі 🙂 Вони можуть бути різними: чи то шопінг, чи косметика, а може й музика. Та що там, у світі стільки всього цікавого, а вибір такий широкий!

Та річ у тім, що від початку року я почала нерівно дихати до теми кулінарії. Спочатку мені просто приїлись стандартні страви, захотілось готувати смачно та красиво. Потім у справу пішли кулінарні шоу, а потім я взагалі переосмислила поняття їжі у своєму житті і просто почала отримувати від неї максимум задоволення. А ще мені захотілось не лише освоїти приготування і подачу страв, а й фотографувати красиву їжу і розповідати про свої враження оточуючим. Власне, десь так і народилась ідея мого нового блогу TastyWorld.

logo

Саме там я ділитимусь своїми скромними кулінарними поривами і розповідатиму про цікаві місця, де можна придбати якісні продукти або смачно поїсти.

Дехто питає навіщо ще один блог, чому не висловлювати усі свої думки в одному місці. Відповідь проста – не хочеться змішувати ровери, походи і їжу в одну кашу 🙂 Нехай TastyWorld залишиться дещо тематичним. Тож, заходьте в гості і якщо Вас зацікавить сайт – підписуйтесь на нього у соцмережах 🙂