flat in Paris

4 дні у Парижі за 250 євро. Житло

Переглянувши різні варіанти на booking.com та перечитавши усілякі страшні відгуки про тамтешні готелі, ми вирішили зупинити свій вибір на приватному помешканні та вперше спробувати скористатись таким сервісом як Airbnb. Суть цього сервісу полягає у тому, що будь-хто може на ньому зареєструватись, додати свою пропозицію щодо оренди житла або ввести потрібні параметри та підібрати для себе квартиру у будь-якому куточку світу.

Коротко про процес бронювання на Airbnb

  • Реєструємось або логуємось через соцмережі
  • Підтверджуємо акаунт (перехід за посиланням, яке приходить на електронну скриньку, підтвердження телефону та скан документу (я сфотографувала водійські права))
  • Вводимо необхідні дані у фільтрі (місто, ціновий діапазон, квартира чи лише кімната) та переглядаємо варіанти доступного житла.
  • Обираємо квартиру або кімнату. Далі або списуємось із власником, щоб уточнити наявність вільних дат (на сторінці кожної квартири є календар з вільними датами, але дуже часто він не є актуальним), або ж відправляємо запит на бронювання. При відправці запиту, Ви маєте вказати номер банківської картки, з якої відразу спишеться необхідна сумма. Не хвилюйтесь, якщо власник не відповість впродовж доби або у нього не буде змоги Вас прийняти, гроші автоматично та практично миттєво повернуться на Ваш рахунок.
  • Якщо власник підтверджує Вашу бронь, уточнюємо усі деталі вже безпосередньо з ним у особистій переписці

Для себе ми вирішили шукати квартиру за наступними критеріями:
– вона має бути чистою та світлою

– вона має знаходитись не дуже далеко від центру

– у ній заборонено палити

– там має бути вай-фай

– якщо за неї присутня застава, вона не має бути захмарною

Виглядає усе красиво, але насправді саме тут ми, мабуть, витратили найбільше сил 🙂 На перший погляд вибір дуже великий, купа квартир із різними характеристиками та ціновими параметрами, але постійно вискакують якісь нюанси. Якщо нам нарешті подобалось якесь помешкання, то власник хотів заставу у добрих кілька сотень доларів, або ж у квартирі не вистачало спального місця, або дати були зайняті, або власник просто не відписував тощо.

Одного разу ми знайшли просто бомбезне житло на Монмартрі. Там був і комин, і балкон, і велике ліжко і ціна чудова… Ми надіслали запит, власниця відписала, мовляв усе чудово і квартира буде вільною у потрібні нам дати, однак на запит не відповіла. Наступного дня, (коли запит без відповіді впродовж доби автоматично анулювався) власниця врешті відписала на наше 3 повідомлення: “Сорі, але вчора у мене зняли цю квартиру на місяць”. Таке.

До речі, при бронюванні на Airbnb звертуйте увагу на умови відмови від броні. У деяких пропозиціях відмова є безкоштовною, а в деяких випадках при відмові – списані кошти не повертаються.

Врешті ми знайшли гарну затишну квартиру на вулиці Rue des Pyrénées, неподалік від цвинтаря Пер Лашез, і успішно її забронювали. Власницю звали Дельфін, вона пояснила як дістатись до нашого помешкання, залишила свій номер толефону та люб”язно зустріла нас вже на місці. Оля вчасно згадала про сувенірчик і купила Дельфін шоколадку від Львівської майстерні шоколаду. На мою думку, це не лише гарний тон, а й спосіб розказати трішки про нашу країну за кордоном. Скористайтесь цим, це гарна звичка 🙂

ось кілька знимок нашого помешкання, де ми вже встигли потоптатись) (вживу виглядає гарніше, повірте :))

IMG_0347 IMG_0345

IMG_0346

IMG_0583

 

Загальна вартість за квартиру з середи по суботу склала 244 долари. Спершу здається, що це багато, але ділимо цю суму на 3 осіб = 81 долар, який ми ділимо на 4 дні і маємо ціну дешевшу, ніж в наших готелях 🙂 До речі, Airbnb нараховує різні бонуси за здійснену оренду. А у мене було стільки невдалих бронювань, що я намаланила у сервісі 25 доларів. Дрібниця, а приємно 🙂

Підсумовуючи усе вищенаписане, хочу навести кілька міркувань, з яких я рекомендую саме приватне житло у подорожах:

1) У справжній французькій квартирі можна більше проникнутись автентичною атмосферою міста. Маленькі кімнатки та комини, великі вікна, дерев`яні сходки у брамах – усі ці милі дрібнички додають свою родзинку у загальні враження від Вашої подорожі.

2) Коли у Вас є власні ключі від квартири, Вас не турбує коли Ви повернетесь додому і що там робитимите. А ще Ви можете купити будь-які продукти і приготувати сніданок або вечерю на справжній французькій кухні.

3) Своя квартира, нехай навіть на кілька днів, дає почуття затишності і комфорту. А ще, саме тут, Ви зможете відчути себе істинним парижанином, адже Ви прокинетесь у старенькому кварталі, як і інші кілька тисяч людей, поглянете на ранкове місто з власного вікна, виконаєте усі ранкові процедури і підете на вулицю у пошуках кави. На Вас не чекатиме готовий сніданок у готелі, Ви зможете самі відшукати булочну, яка Вам до вподоби і обрати там усе, до чого лежить душа.

Ось приблизно таким виглядало наше життя у паризькій квартирці. До речі, щовечора, лягаючи спати, ми розсували штори на великих вікнах, щоб ранкове сонце могло нас будити своїми ласкавими осінніми променями. Це було казково 🙂

P.S. Вже у Парижі згадала про ще один сервіс CouchSurfing (сайт, на якому можна знайти людей з усього світу та поселитись у них або ж просто познайомитись і провести разом час). Гадаю, що це ще один гарний варіант для тих, хто прагне заощадити фінанси або ж дізнатись більше про життя Парижа, завдяки новим знайомтсвам.