IMG_7054

Жіноча веломайстерня – як це було

Сьогодні ми разом з Ірою Патрон проводили невеличкий майстер-клас для дівчат з базового ТО велосипеда, який відбувався о 16:00 біля університету. Прийшовши на місце дійства біля четвертої, в голові вмить сплили приємні спогади про поїздки в Німеччину. 10 років тому, коли я їздила туди до родичів, то щоразу потрапляла на якісь міські фестивалі, де проводились різні заходи з крафтивізму для усіх бажаючих. Люди просто збирались і творили щось разом: малювали, вирізали, шили тощо. А тепер це було тут і зараз, у Львові. Дівчата сиділи і колективно плели килимки зі старих футболок. Виглядало дуже тепло і позитивно, тож я всередині дуже цьому потішилась. Хоч я і не була присутня на цій частині, але хочу подякувати організатором за таку ініціативу, це дуже круто!

IMG_7025

Я хвилювалась, але друзі, які прийшли на цей івент настільки мене заговорили, що з голови вилетіли усі дурниці.

Нарешті, з деяким запізненням, розпочався майстер-клас. Спочатку Іра розповіла невелику історію виникнення велосипедів та варіанти їх застосування. Далі пішла моя черга.

Я підготувала презентацію із типами та видами велосипедів (бо ж зараз їх стільки, що можна загубитись), розповіла про базові компоненти, після чого ми з дівчатами перейшли до практичної частини – використання вижимки) На жаль, час піджимав, тож багато не встигли.

IMG_7035 IMG_7054

Хочеться сказати, що, якщо не враховувати школу і університет, то мені довелось вперше виступати перед мінімальною аудиторією. Спершу було трохи ніяково, я забула про свій план на листочку і здебільшого говорила не ті речі, які запланувала напередодні. Але дівчатам сподобалось , вони підходили, дякували і казали, що тепер відчувають себе не такими початківцями. Гадаю, що кращої винагороди, ніж така віддача – бути не може.

Величезне дякую усім, хто прийшов. Я отримала величезну дозу позитиву, купу ідей, натхнення і розуміння, що захід такого формату потрібно повторити) А ще я набила руку на викручуванні пінів з ланца і згадала корисну інформацію, яку свого часу, отримала у різних ситуаціях 🙂

Окреме дякую Олі за фото)

До речі, надибала гарне відео про те, як правильно встановлювати новий ланцюг і відмірювати його довжину) Рекомендую)

Якщо комусь цікаво – моя презентація

Cycling kitchen from Kate Artyukhova
 • Таня

  Привіт. Загалом все було добре продумано. Якби не запізнення на 30 хв з початком(не з твоєї вини), то все би встиглося. Це перший мк цього року— без теорії було неможливо, а на практику залишилось замало часу. Хотілося ще. І ще– хто з дівчат був в зоні, ближчій до дітей, котрі емоційно і творчо працювали, тому було не дуже чутно інформацію( отого я така ніби зосереджено-прискіплива на фото). Тре мікрофона, бо голосніше говорити—голосу шкода твого.
  Дякую за мк. І гарна ідея, що виклала презентацію–дітям покажу. І відео.
  Бажаю успішно провести наступний мк—як зможу,то прийду.

  • Kate

   дякую за відгук! Ці речі варті уваги і треба над цим працювати) На наступному МК мене не буде (зараз ми у Карпатах організовуємо Чемпіонат України з швидкісного спуску), але дівчата обіцяли показати як заклеювати камеру, так що теж має бути корисно. Гадаю, що в майбутньому ми проведемо щось подібне (до МК) ще не раз, тож буду про це писати)