Проект 365: тиждень 2, 8-14 день

Продовжую “Проект 365”, фіксую кожен день. Поки що спостерігаю позитивні зміни, перепади настрою, але, загалом, відчуваю якийсь процес прокидання…

Тиждень 2

День 8

Ми з Павлом нарешті повернулись на стенд. Я все намагаюсь зрозуміти з якою метою я туди ходжу. Так, щоб лазання мені до нестями подобалось – ні. Я трохи боюсь висоти. І мене часто не покидає думка, що щось може піти не так, що щось обірветься і я приземлюсь на хребет. І від цих думок я глибоко дихаю, а руки пітніють. Я не бачу себе спортсменом і не ставлю перед собою амбітних цілей. Просто ходжу і після заняття дуже добре сплю. Можливо, пізніше я зрозумію щось більше?

IMG_2928

День 9

Мабуть, вартує робити якісь нотатки, тому що я геть не пам’ятаю як минув цей день. Я не пам’ятаю чому йшла по Замарстинівській (про що свідчить фото старого будинку з Мулярської).  О, згадала. Я їздили у притулок)

Processed with VSCO with hb2 preset

А потім мені прийшло СМС про те, що мої пахощі вже у Львові. Я люблю, коли в квартирі вирує тонкий аромат зі Сходу. І коли якась ненав’язлива музика. А тут нарешті палички, які не маютьна меті винищити людство, а дійсно гарно пахнуть.

Processed with VSCO with f2 preset

День 10

У мене є невеликий список з простими кроками, котрі мали б трішки перезавнтажити життя. Я його часом поновлюю і загалом намагаюсь його пройти. Там є пункти “Очистити соцмережі”, “Піти в зал”, “Викинути непотрібні речі”, “Сходити в перукарню”. Останній пункт сьогодні виконано – цього разу повернулась до натурального кольору волосся. Потім я ходила на стенд, де вечір провела на болдер-стінці і не змогла пролізти жодного маршруту 🙂

IMG_2945

День 11

Коли часу мало, тобі постійно доводиться робити вибір на чиюсь користь, наприклад : йога чи прогулянка з собаками. І хоч погода була дощова, я хотіла побути зі своїми чотирилапими друзями. Думала, встигну дійти до лісу, але доки йшла – стемніло. Натомість гуляли між дачами.

Пам’ятаю, колись дуже не любила цей район. А потім переїхала сюди, увімкнула ЖПС і почала досліджувати різні закутки. Спершу знайшла парк, потім дачі. потім вихід в ліс. Головне, що з собаками не так страшно і ти сам не виглядаєш маньяком 🙂

Processed with VSCO with a5 preset

Ввечері повернувся Женя, ми готували страви з грибами і загалом все було затишно.

Processed with VSCO with f2 preset

День 12

Нарешті вдалось витягнути на стенд Кулініча. Увесь день Львів заливало дощем, а на стенді було якраз саме те. Нехай і по всім зачіпкам, але я вперше вилізла стінку, на яку раніше не могла залізти.

Processed with VSCO with g3 preset

Кулініч робив селфі) І лазив так, наче він йде по прямому асфальту.

Processed with VSCO with c1 preset

Processed with VSCO with c1 preset

День 13

Тео вкрав грибний жульєн, тому спершу будив нас вночі, а потім збудив мене о 8 ранку. Ми гуляли. А потім я поїхала в центр, зробила манікюр (чорний!) і забрала лакові стіли, які замовила з тиждень тому. Якесь особливо тепле почуття супроводжувало цю покупку. Лишилось зробити пірсинг в носі і все буде майже, як 14 років тому.

Processed with VSCO with hb2 preset

День 14

Нас з Ж. запросили на весілля, тому зранку я була в перукарні. Потім шукала тихе і безлюдне місце в центрі, щоб спокійно поснідати, випити капучіно та почитати книгу.

IMG_2999

IMG_3003

Весілля було жестякове. Типове … Дівчата в бальних сукнях і 20-см шпильках, в декого губи з ботоксом, українські народні хіти на іоніці. Класіка. Я, мабуть, щось в цьому житті не розумію, або просто заздрю, бо немаю бальної сукні і шпиляк на 20 см)) Зато маю гади і червоні колготи)))

IMG_3008

В перерві між сніданком і весіллєм, встигла купити ще книгу з мотиваціями. Дуже нагадала мій список для перезавнтаження. А ще її приємно тримати в руках: вона м’яка, кольорова, з гарними ілюстраціями і практичними порадами. Читається швидко, вже дещо навіть пробую)

IMG_3021

Загалом, цього тижня я багато фоткала себе. Може, тому що я нарешті собі подобаюсь…